Zwycięstwo z Wrześnią!

W ramach VI kolejki spotkań o mistrzostwo klasy okręgowej piłkarze CKSu zagrali mecz przed własną publicznością, gdzie za rywali mieli 11 zespół rozgrywek VICTORIA II Września. Wczorajszy pojedynek zakończył się zasłużonym zwycięstwem podopiecznych trenera Sylwina Donarta 3:1, choć kibice Zbierska nie musieli długo czekać na pierwszą bramkę, za sprawą Patryka Sołtysiaka który w 19 minucie wykorzystał nieporozumienie w obronie gości. Po zmianie stron w 69 minucie sędzia tego spotkania dyktuje rzut karny za zagranie ręką obrońcy z Wrześni. Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi kapitan drużyn Damian Konieczny i pewnym strzałem w prawy górny róg bramki pokonuje bramkarza gości. Dwie minuty później Patryk Sołtysiak otrzymuje podanie za obrońców Wrześni i wygrywa pojedynek sam na sam zdobywając drugą bramkę w tym spotkaniu. Goście zdobywają swoją jedyną bramkę w 82 minucie spotkania.
W tym spotkaniu po raz kolejny musieliśmy borykać się z problemami kadrowymi ze względu na obowiązki służbowe, wyjazdy oraz urlopy zawodników. Miejmy nadzieje że w kolejnych spotkaniach ligowych trener będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników.
Skład: Jaśkiewicz Mikołaj, Konieczny Damian, Pietrzak Mateusz, Kubiak Dawid, Latański Mateusz, Bangrowski Damian, Matusiak Daniel, Donart Sylwin, Drzewiecki Damian (60' Szczucki Szymon), Korczyński Daniel, Sołtysiak Patryk